home2uvarna.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Бриз
333 990 €
653 227.66 лв.

(2 879 €, 5 630.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 18:10 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 52 пъти.
Площ:
116 m2
Етаж:
5-ти от 10
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2022 г.

Описание на имота:

БРИЗ !! ТРИСТАЕН !! ОБЗАВЕДЕН!! ПАРКОМЯСТО!! ПАНОРАМА ПАРК !!
Представяме Ви просторен обзаведен тристаен апартамент със следното разпределение: просторен Г-образен коридор, дневен тракт с кухненски бокс, с излаз на тераса, две спални, една от които със собствена гардеробна, перално, баня с тоалет. Жилището е с обща площ от 116 кв.м, функционално разпределени за максимален комфорт и уют. Имотът е разположен на среден етаж с югозападно изложение, което осигурява отлична естествена светлина и топлина през целия ден.
Към имота има прилежащо подземно паркомясто на цена от 34 990 .
Апартаментът се намира в комплекс в кв. Бриз, гр.Варна Панорама Парк . Затворен комплекс с ниска такса поддръжка, предлагащ спокойствие, сигурност и отлична среда за живот. Комплексът разполага с богато озеленени площи, детска площадка и зони за отдих, като същевременно е гарантирана панорамата и спокойствието без възможност за бъдещо застрояване пред комплекса.
Локацията е само на 400 м от Парк-паметника, на около 10 минути пешеходно разстояние от Морската градина и приблизително 20 минути пеша до плажа. Районът предлага перфектен достъп, бърза връзка към централната част на града, търговски обекти, учебни заведения и всичко необходимо за комфортен начин на живот.
Имотът е изключително подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
За повече информация и огледи обадете се СЕГА и цитирайте следния код: 66093