home2uvarna.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
169 900 €
332 295.52 лв.

(1 807 €, 3 534.18 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 13:27 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 35 пъти.
Площ:
94 m2
Етаж:
7-ми от 9
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ДО КЛЮЧ!! ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ!! СРЕДЕН ЕТАЖ!! НОВО СТРОИТЕЛСТВО!!
Home2U ви представя за продажба завършен до ключ тристаен апартамент в нова сграда в кв. Владиславово! На пешеходно разстояние от сградата се намират: Хипермаркети, Детска Градина, Училища, както и спирка на градския транспорт. За повече информация се обадете и цитирайте следния код: 238125
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
Обява: 1c177858166952021

169 900 €
332 295.52 лв.
(1 807 €, 3 534.18 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Владислав Варненчик 1