home2uvarna.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Аспарухово
65 000 €
127 128.95 лв.

(1 226 €, 2 397.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:15 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 64 пъти.
Площ:
53 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Представяме ви двустаен апартамент, разположен на среден етаж в нова тухлена сграда, който се състои от входно антре, спалня, дневен тракт с кухненска част, баня с тоалетна и просторна тераса с морска панорама. Статут апартамент. Сграда е на доказан строител и е напълно готова. Намира се в кв. Аспарухово, а в близост има всякакви комуникации. Към апартамента има и прилежащо избено помещение. За ваше улеснение прилагаме схема на разпределение
Свържете се с Home2U за повече информация и актуални оферти. Код на обява 141016

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Аспарухово
Обява: 1b177928651409513

65 000 €
127 128.95 лв.
(1 226 €, 2 397.85 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Аспарухово