home2uvarna.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Център
157 000 €
307 065.31 лв.

(2 415 €, 4 723.33 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 18:07 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 61 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

ЗАПОЧНАЛО СТРОИТЕЛСТВО! СТАТУТ АПАРТАМЕНТ! ЦЕНТЪР!
Представяме ви двустаен апартамент в новострояща се модерна сграда, който се състои от входно антре, спалня, дневен тракт, баня с тоалетна и тераса. Изложението е западно. Статут апартамент, разположен на среден етаж. Намира се в района на Ритуална зала. Сграда с асансьор. Имота е изцяло покрит. Локацията е перфектна, напълно подходяща за отдаване на нощувки. Ако искате имот в района на център на град Варна, обадете се сега и цитирайте следния код: 256945

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Център
Обява: 1b177851206606310

157 000 €
307 065.31 лв.
(2 415 €, 4 723.33 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Център