home2uvarna.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Виница
89 990 €
176 005.14 лв.

(1 323 €, 2 587.56 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 16:34 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 7 пъти.
Площ:
68 m2
Етаж:
1-ви от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

НОВА СГРАДА! ЮЖЕН! МОРСКА ГЛЕДКА! ДВОР!
Предлагаме Ви двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Виница, в непосредствена близост до магазин и спирка на градски транспорт.
Жилището е с южно изложение и морска гледка. Състои се от дневна с кухненски кът, спалня, баня с тоалетна. Към имота принадлежи двор за лично ползване!
Отлична възможност както за нов дом, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
За повече информация и огледи се свържете с нас, като цитирате код: 134957

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Виница
Обява: 1b177850645166060

89 990 €
176 005.14 лв.
(1 323 €, 2 587.56 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Виница