home2uvarna.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
град Варна, Център
41 998 €
82 140.95 лв.

(1 826 €, 3 571.35 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 19:19 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1815 пъти.
Площ:
23 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.

Описание на имота:

ДО ГРАФИТИ! ТУХЛА ! ТОП ЛОКАЦИЯ ! ИНВЕСТИЦИЯ!
Представяме Ви едностаен апартамент в тухлена сграда, разположен в самото сърце на града в района на Графити, на пешеходно разстояние от Морската градина, централната част и всички удобства. Жилището се състои от еднопространствено помещение и баня с тоалетна. Подходящо е за живеене и инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем (дългосрочно или нощувки), поради силното търсене в района. За повече информация се обадете и цитирайте код: 256146.
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
град Варна, Център
Обява: 1a177678836451466

41 998 €
82 140.95 лв.
(1 826 €, 3 571.35 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Център